SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ W OPOLU

Oferta pracy dodana przez: Expert Card Terminal S. A. , w dniu: 2019-12-09

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!!!

EXPERT CARD TERMINAL S.A. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku poparte wieloma sukcesami w realizacji projektów outsourcingu w branży finansowej, usługowej, gwarantuje profesjonalną obsługę klientom.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Miejsce pracy : Opole

Główne zadania :

  • Budowanie relacji, podpisywanie umów z nowymi klientami
  • Prezentacja propozycji współpracy telefonicznie
  • Budowanie silnych więzi biznesowych z klientami i zapewnienie wsparcia konsultacyjnego
  • Dbanie o dobre kontakty z klientami biznesowymi
  • Osiąganie wyznaczonego planu

Nasze oczekiwania :

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu
  • Motywacja oraz zorientowanie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych
  • Profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( po okresie próbnym umowę o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawę oraz wysokie prowizje sprzedażowe
  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy, ogólnorozwojowych oraz produktowych
  • System pracy Poniedziałek - Piątek                              9 - 15 lub 8 - 16

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres E-MAIL bądź poprzez Aplikację :

g.bak@cardpoint.pl

DO CV PROSZĘ DOŁĄCZYĆ KLAUZULĘ RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opole

Wynagrodzenie: 2500 - 4500

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 576760578 , E-mail: g.bak@cardpoint.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty