Specjalista ds rekrutacji

Oferta pracy dodana przez: K Rudna Stipunited, w dniu: 2019-11-08

Pełna treść ogłoszenia:

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Miejsce pracy: Opole

Zadania na stanowisku:

  • pozyskiwanie kandydatów do pracy w Belgii Holandii i Polsce
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
  • preselekcja i selekcja aplikacji
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • administracja bazą aplikacji

Oczekujemy:

  • doświadczenia w rekrutacji pracowników
  • efektywnego i samodzielnego działania
  • dobrego radzenia sobie z rozwiązywaniem problemów
  • znajomości języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • otwartości w kontaktach z ludźmi

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy

Preferowane godziny pracy:

12:00-20:00

Kontakt:

e-mail: k.rapacz@stipunited.com

tel. 539303500

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 539303500, E-mail: k.rapacz@stipunited.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty