PRACA DLA BETONIARZY/CIEŚLI - BLISKO GRANICY

Oferta pracy dodana przez: Rosega, w dniu: 2022-08-17

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki

  • Szalunki (szalunki systemowe i tradycyjne)
  • Zbrojenie
  • Betonowanie
  • Fundamentowanie
  • prace ciesielsko-zbrojarskie
  • znajomość rysunku technicznego

Wymagania

  • min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: cieśla/betoniarz
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym
  • własny samochód - będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy
  • gotowość do natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18 euro na rękę - stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/znajomości języka niemieckiego
  • stałą pracę na podstawie własnej działalności
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
  • długoterminowe zlecenia
  • pracę na terenie całych Niemiec
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem telefonu +48/733 211 006/ +48/733 211 007

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opole

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 733 211 006, E-mail: rekrutacja@rosega.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty