Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferta pracy dodana przez: Filip Dudziec, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Filip Dudziec, w dniu: 2021-08-09

Pełna treść ogłoszenia:

Praca dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa recepcji, w tym obsługa gości,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji,
  • zamawianie wizytówek,
  • przygotowywanie zamówień w SAP.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint,
  • umiejętność obsługi programów graficznych (mile widziane),
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 664026688

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty