Kierownik salonu odzieżowego

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Tk, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Tk, w dniu: 2020-05-19

Pełna treść ogłoszenia:

CARRY Sp. z o.o. to marka polska z branży odzieżowej posiadająca salony sprzedaży w całym kraju.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji dla salonu firmowego w C.H. Turawa Park Zawada k. Opola:

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub innym funkcyjnym w handlu, mile widziane w branży odzieżowej
  • wykształcenie min. średnie ukończone
  • zaangażowanie w pracę i rzetelność
  • motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność delegowania zadań i zarządzania grupą
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w rekrutacji sprzedawców
  • dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o odpowiednie zatowarowanie salonu
  • dbałość o estetykę i porządek w salonie
  • prowadzenie rekrutacji
  • przygotowywanie grafików pracy
  • kontakt z centralą firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • stały kontakt i wsparcie z centrali firmy
  • zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji

Zaaplikuj!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opole

Wynagrodzenie: 3 078 - 4 131 zł/mies.

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty