Specjalista ds. Ochrony Środowiska Staż

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Atmoterm, w kategorii: BHP / Ochrona środowiska

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Atmoterm, w dniu: 2019-10-04

Pełna treść ogłoszenia:

W CZYM BĘDZIESZ SIĘ ROZWIJAĆ?

• wyszukiwaniu i obróbce danych środowiskowych

• wprowadzaniu danych środowiskowych do baz i zestawień

• analizowaniu danych i ich opisywaniu (wyciąganie wniosków, podsumowywanie)

• we współtworzeniu dokumentacji dotyczących poprawy jakości powietrza

ZAPRASZAMY, JEŻELI:

• Jesteś studentem lub absolwentem kierunku inżynieria środowiska, ochrona środowiska, bądź kierunku pokrewnego

• Interesują Cię zagadnienia związane z ochroną powietrza

• Dobrze się czujesz w analizowaniu i wnioskowaniu wyników badań

• Korzystasz na co dzień z MS Word i MS Excel

• Lubisz samodzielne pozyskiwać wiedzę

• Potrafisz dobrze zaplanować swój czas, jesteś elastyczny i rzetelny

TWOIM ATUTEM BĘDZIE:

• znajomość aplikacji GIS (ArcGIS, QGIS)

• zainteresowanie zadaniami opisowymi/ tekstowymi

CO CI OFERUJEMY?

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania (na umowę zlecenie)

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie zajmującej się ochroną środowiska

• możliwość uczestniczenia w wiodących projektach dotyczących poprawy jakości powietrza w Polsce

• możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie nowatorskich rozwiązań z zakresu ochrony powietrza

• instruktaż wraz z wsparciem do realizowanych zadań

Aplikacje prosimy przesyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem: SOŚS_Imię i Nazwisko. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (dalej „RODO”) oraz przepisy obowiązującego Kodeksu pracy, uprzejmie informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4. Pana/Pani dane osobowe:

  • są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
  • będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:

  • prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  • prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE. Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opole

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@atmoterm.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOpole.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty